Nabídka spolupráce a sponzoringu

Do úplného rozjezdu projektu Údolí sportu sice zbývá ještě necelých deset měsíců, ale jak praví známé moudro, času není nikdy nazbyt. Do léta 2018 jsme si stanovili několik zásadních priorit, které bychom ale neradi realizovali na vlastní pěst, tedy bez důkladné...

Do úplného rozjezdu projektu Údolí sportu sice zbývá ještě necelých deset měsíců, ale jak praví známé moudro, času není nikdy nazbyt. Do léta 2018 jsme si stanovili několik zásadních priorit, které bychom ale neradi realizovali na vlastní pěst, tedy bez důkladné konzultace se zástupci fungujících organizací a s aktivními lidmi, díky kterým je i dnes Vír vyhlášenou sportovní destinací. Jak jsme již mnohokrát prezentovali, v první řadě chceme podpořit existující turistickou a sportovní infrastrukturu a doladit často drobné detaily, které ale rozhodují o celkovém dojmu z návštěvy Víru. Jsme připraveni podpořit vaše záměry, pozměnit naše vlastní plány, spojit síly u náročnějších projektů, případně sponzorsky přispět na existující sportovní akce. Není nic jednoduššího než napsat do komentářů pod tímto článkem, zavolat na číslo 777 704 464, domluvit se na osobním jednání, poslat email na info@udolisportu.cz nebo se zapojit do často živých diskusí na našem facebookovém profilu. A jakými projekty se aktuálně zabýváme?

 

Tištěná a elektronická mapa regionu

Do dubna 2018 bychom chtěli dokončit tištěnou a elektronickou mapu regionu, s vyznačením všech vyhlídek, turistických chodníků, cyklostezek, sportovišť a pro turisty praktických míst, jako jsou ubytovací kapacity, restaurace, zajímavá místa a podobně. Tištěná mapa bude zdarma k dispozici všem, kteří o její distribuci projeví zájem.

 

Jednotné turistické značení

Značení zajímavostí v okolí Víru nebývá pro nové návštěvníky vždy přehledné. Kromě tradičních turistických značek přibývají ukazatele na nově vznikající zajímavosti, trasy závodů a jednorázových akcí. Rádi bychom dali dohromady jednotnou formu značení, která zahrne požadavky všech, a jsme připraveni následnou realizaci z vlastních zdrojů financovat. Návrh grafického řešení značek momentálně připravujeme a brzy jej představíme na našich stránkách. Vše je ale v této fázi k diskusi, takže klidně nám zašlete vlastní představu o tom, co a jak by mělo být v okolí Víru značeno. Těšíme se na vaše názory a podněty.

Zpět na přehled

Nahoru