Spouštíme web Udolisportu.cz

V pondělí 20.března 2017 v 11 hodin 29 minut se do České republiky konečně vrátí jaro ! A my bychom těžko hledali vhodnější načasování pro oficiální spuštění projektu s názvem Údolí sportu, než právě první jarní den ???? Tak tedy dnes, symbolicky v 11:30, konečně...

V pondělí 20.března 2017 v 11 hodin 29 minut se do České republiky konečně vrátí jaro ! A my bychom těžko hledali vhodnější načasování pro oficiální spuštění projektu  s názvem Údolí sportu, než právě první jarní den ???? Tak tedy dnes, symbolicky v 11:30, konečně pouštíme internetové stránky Udolisportu.cz do éteru! Tím ale vše teprve začíná. Web Udolisportu.cz je propracovanou platformou pro prezentaci, ale klíčový bude samozřejmě obsah, při jehož tvorbě se neobejdeme bez vaší pomoci a spolupráce. Budovat totiž turistický portál bez intenzivní komunikace se samotnými turisty a provozovateli souvisejících služeb, většinou nikam nevede.

Naším cílem je vytvoření obsáhlé, přehledně řazené a atraktivně zpracované databáze všech sportovních aktivit, které můžete provozovat v údolí řeky Svratky mezi obcemi Dalečín a Vír, doplněné o praktické informace o možnostech ubytování, stravování a další tipy na zajímavé výlety. A samozřejmě bude rádi, pokud se o své zážitky, fotky nebo tipy podělíte i Vy! Své příspěvky můžete zasílat na emailovou adresu info@udolisportu.cz. Veškerá prezentace na webu, včetně té pro komerční subjekty, je zcela zdarma, proto se nebojte a oslovte nás. Těšíme se na vaše podněty.

V následujících dvou měsících také prosím omluvte některé ilustrační obrázky, které očividně nejsou foceny v okolí Víru. Aktuální počasí nám totiž nedává šanci fotit vlastní snímky a doplňovat je k připravovaným informacím o jednotlivých sportech. Stejně tak stále čekáme na některé informace od provozovatelů sportovních aktivit nebo poskytovatelů služeb. Na webu se intenzivně pracuje a budeme rádi, pokud od vás získáme pozitivní, případně i kritickou zpětnou vazbu. Předpokládaný termín dokončení této fáze aktualizace webu je 31.5.2017.

Zpět na přehled

Nahoru